Uğur Sıhhi Tesisat

Uğur Sıhhi Tesisat

UĞUR TESİSAT; Sıhhi tesisat alanında hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Uğur Tesisat" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Sıhhı tesisat montaj, Sıhhi tesisat arızalarının bakım ve onarımı, Güneş enerji sistemlerinin montajı, Kalorifer tesisatı, kat kaloriferi ve doğalgaz tesisatı montaj işleri, Binaların içten veya dış cepheden ısı yalıtımı işleri, Duşa kabin, Duş teknesi ve fayans işçiliği, alanında sahasında uzman ekipleriyle hizmet vermektedir.

Hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Biz; montajını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

www.ugursutesisat.com

f.yanbastioglu@gmail.com

ARA

Firma Yetkilisi : Uğur YANBASTIOĞLU

Firma Telefon : 0 (222)233 67 97

Firma GSM : 0 (538) 829 29 35

Firma Adresi : Arifiye Mh. Yenigün Sk. No:39/C Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Eklenme Tarihi : 27 Nisan 2019

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları (0 )

Bu firmaya daha önce hiç yorum yapılmamış!

Firma için Yorum Yaz